KONTEINERINIAI NAMELIAI IR MODULINIAI PASTATAI

Mūsų produkcija

UAB koncerne „ALGA” gaminami standartiniai (išoriniai matmenys 6040x2425x2590 mm) ir nestandartiniai įvairios paskirties geros kokybės konteineriai-nameliai, kurių sienos ir stogas pagaminti iš „sandwich” plokščių su šiltinamuoju poliuretano užpilu arba banguotu metalo lakštu su apšiltinimo medžiaga. Konteinerio rėmas pagamintas iš šalto valcavimo 4 mm plieno lankstytų profilių, gruntuotų, dažytų spec. epoksidiniais, aplinkai atspariais dažais (apsauga nuo korozijos ne mažiau 5 metų). Konteinerio visos konstrukcijos virinamos. Pakėlimas kranu už keturių viršutinių pakėlimo dėžučių.
Nameliai gali būti blokuojami ir sujungiami. Konteineriniai nameliai pritaikyti pastoviam žmogaus darbui ar buvimui jame bet kokiomis meterologinėmis sąlygomis. Konteinerio viduje gali būti sumontuota ventiliacijos, šildymo sistema bei elektros įranga pagal visus reikalavimus ir higienos normas.
Pastatai gaminami iš atskirų segmentų – modulių, tarpusavyje jungiamų į bendrą pastatą. Patalpos projektuojamos ir gaminamos pagal užsakovo pageidavimus.

Greitai ir paprastai montuojami objekte.

Modulinių namelių paskirtys

Biuro patalpos

Telekomunikaciniai konteineriai

Sanitariniai konteineriai - WC