Bokštai ir stiebai

Bokštai ir stiebai

Plieniniai bokštai (iki 70 m) ir stiebai (iki 126 m) skirti GSM ir relinėms antenoms bei kitai telekomunikacinei įrangai eksploatuoti. Gaminami iš vamzdžių ir strypų profilių, kurie sudaro trikampę erdvinę struktūrą. Suprojektuoti ir pagaminti atsižvelgiant į skirtingas vėjo apkrovas, rajonus bei antenų apkrovas.

Monopoliniai bokštai

Monopoliniai bokštai- stulpai naudojami apšvietimui, ryšio antenoms ar žaibosaugai. Bokštai gaminami iš apvalių skirtingo skersmens plieninių vamzdžių, sujungtų flanšinėmis jungtimis, arba iš daugiakampių siaurėjančių suneriamų vamzdžių. Komplektuojami su kabelių liniją bokšto vidinėje dalyje.

Save laikantys mobilūs stiebai

Plieniniai stiebai skirti ryšio antenoms eksploatuoti miestuose ir tankiai apgyvendintose teritorijose. Lengvai ir greitai sutveriami bei išardomi. Statomi ant gelžbetoninių plokščių. Stiebai gaminami iš plieninių suvirintų keturkampių sekcijų, sujungtų flanšinėmis jungtimis, kurių stabilumą užtikrina metalinės atotampos. Komplektuojami su konteineriu elektros įrangai arba be jo.

Radiolokaciniai įrangos bokštai

Plieniniai bokštai skirti radiolokacinei ir stebėjimo įrangai eksploatuoti. Gaminami iš vamzdžių ir strypų profilių, kurie sudaro trikampę, keturkampę ar daugiakampę erdvinę bokšto struktūrą. Gali būti komplektuojami su konteineriu elektros įrangai.

Apžvalgos bokštai

Apžvalgos bokštai ir jų yra išskirtinės konstrukcijos ir architektūros, tarsi skulptūros tapę Lietuvos kraštovaizdžio dalimi. Aukščiausias apžvalgos bokštas 45 metrų pastatytas Birštone Nemuno kilpų regioniniame parke.